Představujeme: inzerce aut na internetu, to je GoCars.cz

novinky | 24.1.2012

V prosinci 2011 byl oficiálně spuštěn nový inzertní portál zAuto.cz, který se specializuje na automoto inzerci na internetu. Pokusíme se Vám tento jedinečný portál představit v následujícím článku. Doufáme, že i Vy se stanete věrnými fanoušky portálu zAuto.cz.

zAuto.cz

zAuto.cz v plenkách...

    Co stálo za vytvořením jedinečného inzertního portálu zAuto.cz? Odpověď je stejně jednoduchá jako otázka. Chceme vytvořit portál, který roste s lidmi a jejich nároky na jednoduché a zároveň důkladné hledání na internetu.

Denně se snažíme upravovat a zkvalitňovat naše služby! Víme, že nikdy není nic dokonalé, ale našim cílem je, dokonalosti se přiblížit. Neustále přemýšlíme, čím Vám hledání zpříjemnit a také, čím ho také zjednodušit a zrychlit.

    Obrovská výhoda portálu zAuto.cz je, že zde nenarazíte na podvodnou soukromou inzerci, všechny soukromé inzeráty se musí nejdříve schválit přes administrátora stránek. U všech inzerátů ověřujeme poměr ceny ke stavu a stáří nabízeného vozidla. Snažíme se Vám pomoct v orientaci u ojetin, tím, že v naší inzerci najdete jen profesionály, což znamená pro Vás ušetření spousty času a posléze i starostí.

zAuto.cz jako Vaše volba při hledání!

    Už víme co stálo za zrodem portálu zAuto.cz. Teď přichází čas na vysvětlení zásadní odlišnosti od ostatních inzertních portálů a výhody, proč právě hledání je u nás hračka.

Jako jedni z mála portálu v ČR nabízíme více vyhledávacích filtrů, to znamená, že i po prvním filtrování máte stále spoustu možností a voleb, jak rychleji své nové vysněné auto najít! Navíc klademe obrovskou váhu na fotogalerii, která není z naší strany vůbec nijak omezovaná, víme, že kvalitní fotografie u inzerátu je pro Vás jedna z nejdůležitějších vlastností dobrého portálu.

    Budeme rádi, když pokaždé u Vás nastane ten okamžik hledání nového vozu, navštívíte i náš portál. My se budeme snažit, Vám hledání zpříjemnit a zjednodušit!

Co dál nabídne zAuto.cz?

    Ve zkratce Vám představíme, co dál nabízí náš inzertní portál. Kromě již zmíněných věcí, máme pro Vás další zajímavosti. Určitě za zmínění stojí možnost vložit reference na autobazar, s kterým máte zkušenosti a tím pomůžete ostatním při výběru a čerpání informací o jednotlivých autobazarech. Dále je tady možnost jednorázové soukromé inzerce zcela zdarma!

    Další samostatnou kapitolou by mohl být Magazín zAuto.cz, snažíme se přinášet ty správné rady do motoristického života, nedílnou součástí budou testy ojetých aut, kdy se Vám budeme snažit poradit s výběrem, případně srovnavací testy typu "kombi do 300 000Kč". Snažíme se reagovat na Vaše požadavky, neustále stránky modernizujeme a vylepšujeme, tak aby Vám ušetřily drahocenný čas a napomohli k výběru ojetiny či jen dali důležitou radu!

V čem je portál zAuto.cz jedinečný?

Ve zkratce si to tedy zrekapitulujeme....

•    Na portálu zAuto.cz není místo pro zloděje a podvodníky.
•    Každá soukromá inzerce prochází přes kontrolu.
•    Neustálá modernizace stránek a služeb pro uživatele.
•    Možnost vkládání referencí na autobazary.
•    Rady, tipy a doporučení při nákupu ojetých vozidel.
•    Jednorázová inzerce zcela zdarma.
•    Rady, novinky, recenze, testy s tématikou automoto.


Děkujeme za pozornost, doufáme že budete i nadále navštěvovat a podporovat portál zAuto.cz


  • Představujeme: inzerce aut na internetu, to je GoCars.cz