JS Autocentrum s.r.o.

Kontaktovat

Adresa:
Horka u Staré Paky 10,
512 34
Liberecký kraj

Kontakt:
Tel.: +420 481 313 788
        +420 733 184 732
E-mail: prodej@jsautocentrum.cz
Web: www.jsautocentrum.cz

Provozní doba:
PO-PÁ: 8.30 - 17.00
SO: 8.30 - 12.00
NE: Zavřeno

V síti GoCars od:


Auta prodejce

Počet vozů: 52

Nabídka vozidel - prodej
Nabízíme k prodeji kvalitní ojeté vozy, referenční vozy i předváděcí vozy. Všechny vozy mají prověřený původ a většinou jsou v našem vlastnictví. Zajišťujeme dovoz vozidel ze zahraničí na objednávku. Prodej provozujeme v příjemném kulturním zázemí autosalonu. Kvaltiní služby jsou u nás samozřejmostí.

Financování - leasing, úvěr
Při koupi vozidla máte na výběr několik způsobů úhrady vozu. Sjednáváme kvalitní financování u několika leasingových společností, takže jsme schopni vždy vybrat co nejvýhodnější financování vybraného vozu. Při prodeji na splátky je na výběr je leasing, nebo úvěr. Dále máte na výběr samozřejmě hotovostní prodej, nebo protiúčet.

Pojištění vozidel
Při koupi vozu nesmí chybět pojištění. Povinné ručení je zákonem dané a bez tohoto pojištění vůz nesmí na komunikace. Povinné ručení i havarijní pojištění sjednáváme přímo v našem autosalonu, takže odjedete s již pojištěným vozem. Pojištění sjednáváme i na u nás nezakoupená vozidla.
Chcete pojistit vůz? Stačí nás navštívit.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Fotky


Zvětšit mapu

Přidat reference

Jméno
E-mail
Dat. návštěvy autobazaru
Zakoupený vůz
   
 
   
Ověření - aktuální rok:
Všechny položky jsou povinné
Před vložením ČTĚTE podmínky referencí

Podmínky vkládání reference

Portál zAuto.cz spoléhá na Vaše objektivní názory, pokud zde nenaleznete Váš autobazar, který jste navštívily, omlouváme se, případnou referenci rádi přijmeme na email info@zauto.cz, referenci pak ihned zveřejníme. Před vložením reference si prosím přečtěte následující podmínky vkládání.
Pokud chcete, aby reference nebyla smazaná, je NUTNÉ dodržovat tyto pravidla:

1) Vždy pravdivě vyplňte vstupní údaje!
2) Reference, která obsahuje vulgární slova, bude ihned smazaná!
3) V referenci konkrétně popište Vaši zkušenost s prodejcem.
4) Snažte se prosím vše popsat objektivně a pravdivě!

Děkujeme, že obětujete Váš drahocenný čas k vytvoření Vaši reference. Jsme si jisti, že Váš názor určitě pomůže ostatním návštěvníkům portálu zAuto.cz

Datum návštevy: 20.01.2014
Zakoupený vůz: Fiat Croma

Upozorňuji spotřebitele na nekalé obchodní praktiky při zakoupení vozu u JS Autocentrum, s.r.o. Horka u Staré Paky. Kupní smlouva (dále jen KS) je sepsána od samého počátku nevýhodně pro spotřebitele, kdy se podpisem zříkají jakýchkoli jakostních záruk i garancí km. Záruku uvádí ústně na 6m při hotovostní platbě - zákonná lhůta je min 12m. Jakostní záruka se však v KS u JS Autocentrum nedá uplatnit již po podpisu smlouvy. Prakticky přebíráte vozidlo bez odzkoušení (předváděcí jízda je v délce 5km, neřídíte jej však sami). Reklamaci zcela neřeší. Závěrem: po zakoupení vozidla a jeho přebrání, jakákoli kontrola nestranným servisem je vhodná, ale vrátit nebo reklamovat cokoli nelze, dokonce i přesto, že se liší údaje v jejich dokumentaci s tím, co vozidlo reálně vykazuje či má. Zakoupili jsme zde vozidlo ojeté rv 2008 dle tech. protokolu i technické kontroly ve velmi dobrém stavu. Po 2,5 měsících vozidlo přestalo reagovat na plyn (otáčky), stalo se nepojízdným, palubní počítač nehlásil žádnou chybu. Diagnostika neodhalila závadu. Poté, co došlo ke kontaktování JS Autocentrum, jak postupovat dále, reagovali ironicky, arogantně a bez jakéhokoli impulsu jak postupovat dále. Následovalo jediné možné řešení, odstoupení od KS v řádné době 3m od zakoupení s opodstatněnými důvody. Reakci jsme získali přes jejich právní firmu se zamítnutím a jednostrannými irelevantními argumenty.
Kateřina